Hledat
Osobní nabídka / Výběr jazyka
Filtry
RSS

Novinky

Recepční -6. dubna 2021
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a Rumunsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici Recepční
Samostatná účetní -9. dubna 2018
Velkoobchodní společnost s chovatelskými potřebami a krmivy působící po celé České republice, Slovensku, Polsku, Lotyšsku, Rusku, Ukrajině a ve Slovinsku do svého týmu hledá kolegu / kolegyni na pozici: Samostatná účetní
Bozita Naturals -9. května 2016
Jelikož jsme majetkem švédských farmářů, můžeme se pyšnit tím, že připravujeme psí stravu ze zodpovědně připravených surovin. Stravu, která nejen chutná skvěle a je dobrá pro vaše psy, ale rovněž respektuje naši planetu a spokojenou existenci zvířat. Proto jsou produkty značky Bozita Naturals™ vyrobeny z přírodních surovin bez zbytečných přísad a v souladu se švédskými zákony na ochranu zvířat odpovídajícími světové úrovni. Když tedy podáváte stravu Bozita Naturals™ – podáváte čistou kvalitu, nic jiného.
Špičkové krmivo pro kočky vyrobené ve Švédsku nyní s praktickým dárkem zdarma! Dejte sbohem chlupům z vašeho oblečení!
Bozita Robur s kachnou -31. července 2014
Využijte naprosto jedinečnou akci na super prémiové krmivo Bozita Robur. Ke každému menšímu balení nyní získáte 500g sušeného masa pro vašeho psa jako dárek!
Pikniková deka pro vašeho psa ke každému velkému balení granulí!
Bozita Robur: více funkcí = vyšší výkon Bozita Robur je švédské super prémiové krmivo. Tato vysoce kvalitní řada vyhovuje výživovým nárokům všech stádií života vašeho psa. Obsahuje vysoký podíl čerstvého masa, rýži a kukuřici. Přísady v Bozitě Robur splňují všechny výživové požadavky včetně vitamínů a minerálů, které váš pes potřebuje.